تبلیغات
بایگانی خرداد ۱۳۹۴ :: دنیای دیجیتال

دنیای دیجیتال

همه چیز در مورد دستگاه های دیجیتالی

۳ مطلب در خرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

پنجشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۰۵ ق.ظ طاها حاتمی
باگ جدید اسکایپ

باگ جدید اسکایپ

به نظر می‌رسد روزگار روی بد خود را به اپلیکیشن‌های پیام‌رسان نشان می‌دهد. یک هفته‌ پس از آنکه وجود باگ در iOS کشف شد، حال مورد مشابهی در اسکایپ پیدا شده که تقریبا ساز و کاری مشابه مشکل موجود در iOS‌ دارد.در ادامه با دنیای دیجیتال همراه باشید.

ادامه مطلب...
۲۸ خرداد ۹۴ ، ۱۱:۰۵ ۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
طاها حاتمی
دوشنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۴، ۰۶:۳۱ ب.ظ طاها حاتمی
HTC شایعه ی ادغام با ایسوس را رد کرد

HTC شایعه ی ادغام با ایسوس را رد کرد

جانی شی، رئیس هیئت مدیره‌ی کمپانی ایسوس اخیرا در مورد همکاری یا خرید احتمالی کمپانی اچ‌تی‌سی اظهار نظر کرده است، حال اچ‌تی‌سی با انتشار بیانیه‌ای همکاری یا تصاحب احتمالی اچ‌تی‌سی را کاملا رد کرده است.

چندی پیش رئیس هیئت مدیره‌ی ایسوس در اظهار نظری اعلام کرد که در صورت وجود فرصتی برای همکاری با اچ‌تی‌سی یا خرید این کمپانی، این فرصت را از دست نخواهد داد.

ادامه مطلب...
۲۵ خرداد ۹۴ ، ۱۸:۳۱ ۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
طاها حاتمی
چهارشنبه, ۱۳ خرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۳۷ ق.ظ طاها حاتمی
موبایل های هوشمند با پلتفرم ابونتو به باز عرضه می شوند!

موبایل های هوشمند با پلتفرم ابونتو به باز عرضه می شوند!

کمپانی توسعه دهنده ی اوبونتو به نام Canonical، امروز اعلام کرد که دومین تلفن هوشمند مبتنی بر پلتفرم اوبونتو با نام Aquaris E5 HD، در میانه ی ماه ژوئن معرفی خواهد کرد؛ در واقع تنها پس از گذشت چهار ماه از عرضه ی اولین اسمارت فون مبتنی بر سیستم عامل اوبونتو به نام Aquaris E4.5 UE همانند نمونه ی قبلی، موبایل جدید نیز توسط سازنده ای اسپانیایی به نام BQ تولید خواهد شد و Canonical وعده می دهد نسخه جدید، با قابلیت های بالاتری از نسل قبلی به بازار عرضه می گردد. در ادامه با دنیای دیجیتال همراه باشید.

ادامه مطلب...
۱۳ خرداد ۹۴ ، ۱۱:۳۷ ۰ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰
طاها حاتمی