مشاهده صفحه اول روزنامه ها یکی از روش هایی ست که به شما این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ممکن از مهم ترین اخبار و آنچه که در جهان در جریان است، مطلع شوید. همواره در جلوی دکه های روزنامه فروشی افرادی زیادی می ایستند و به مطالعه صفحه اول روزنامه ها مشغول می شوند، اما اگر دوست ندارید در آن ازدیاد جمعیت غرق شوید، می توانید با اپلیکیشن « جار » دکه روزنامه اختصاصی خود را داشته باشید.در ادامه همراه دنیای دیجیتال باشید تا با اپلیکیشن جار بیشتر آشنا شویم همچنین می توانید این اَپ را در ادامه مطلب دانلود کنید.

این اپلیکیشن هر روز صبح، صفحه اول کلیه روزنامه های ایران را جمع آوری می کند و آن ها را در موبایل و یا تبلت شما به نمایش در می آورد. در محیط این اپلیکیشن می توانید روزنامه ها را در قالب دسته بندی های موضوعی از جمله اجتماعی، اقتصادی، ورزشی و … مشاهده نموده و به راحتی در بین آن ها جا به جا شوید. اگر دوست دارید تنها روزنامه های محبوب خود را مطالعه کنید، می توانید آن ها را به بخش برگزیده ها اضافه کنید تا از این طریق همان اخباری را ببینید که به آن علاقه دارید.

جار علاوه بر روزنامه های روز، آرشیوی از صفحات اول روزنامه ها در روزهای دیگر را نیز در خود جای داده که در صورت نیاز می توانید با تعیین تاریخ مد نظر خود، از این قابلیت استفاده نمایید. در نهایت باید اشاره کنیم که سرویس جار علاوه بر اپلیکیشن، بر روی سایتش نیز قابل دسترس است و کلیه قابلیت های خود را در آن محیط نیز عرضه می کند.

سایت جار، برخی از روزنامه ها را به صورت الکترونیکی به فروش می رساند. در صورت خرید این روزنامه ها می توانید علاوه بر صفحه اول، به صفحات دیگر نیز دسترسی داشته باشید و آن ها را در قالب PDF مطالعه نمایید.

دانلود برنامه

پسورد فایل:danesh-it.blog.ir